Aktuality 28. 11. 2022

Martina Dlabajová vede delegaci europoslanců na SME Assembly 2022 v Praze

Martina Dlabajová vede delegaci europoslanců na SME Assembly 2022 v Praze

Poslední listopadový týden letošního roku je Evropským týdnem malých a středních podniků. Během něj probíhá nejvýznamnější akce pro malé a střední podniky v Evropě - SME Assembly 2022. Do Prahy míří podnikatelé, mezinárodní experti, zástupci státní správy a také delegace poslanců Evropského parlamentu z frakce Renew Europe, které vede europoslankyně Martina Dlabajová.

SME Assembly je akcí nejen pro malé a střední podniky a pro všechny podnikatele, ale také pro ty, kdo je podporují. Malé a střední podniky jsou motorem evropské ekonomiky a proto je důležité znát a diskutovat o problémech a výzvách, kterým podnikatelé v EU nyní čelí. Ať už jde o ceny energií, dovednosti, přemíru regulací a byrokracii či cokoliv jiného.

Od 28. do 30. listopadu 2022 se v Praze uskuteční řada panelových diskuzí na vysoké úrovni, kulatých stolů s odborníky a interaktivních workshopů, které budou mít za cíl stimulovat evropské SMEs a lépe je připravit na přechod k udržitelnosti a digitalizaci. Jednoduše řečeno, jde hlavně o to zajistit, aby se malým a středním podnikům dařilo. Tématem letošního ročníku SME Assembly je „Evropské podniky budoucnosti: Udržitelné. Odolné. Digitální.“

Celou událost můžete sledovat online. Stačí se registrovat zde.

Martina Dlabajová, která malé a střední podniky dlouhodobě podporuje, vystoupí na následujících panelech a workshopech:

Kromě zajímavých panelových diskuzí a workshopů proběhne rovněž řada jednání poslanecké delegace vedené europoslankyní Martinou Dlabajovou se zástupci české státní sféry a reprezentanty podnikatelských asociací a svazů v ČR i na evropské úrovni.

Akce je pořádána Evropskou komisí a předsednictvím České republiky v Radě EU.


Další příspěvky

Kontakt